In social networking marketing and advertising, getting good quality and qualified Instagram followers is usually a commonly acknowledged services and it can be presently used by several leading brand names. Appropriately it's the certain strategy which delivers instantaneous fame. Lots of people made use of to obtain instagram followers simply to improve their visibility amid some others and celebs also use this system to improve their attractiveness. It can be not an immoral exercise, in order to get genuine Instagram followers from preoped . It truly is an excellent strategy to attain a lot more notice of specific viewers. In the event you have additional lively followers then it will eventually induce additionally people today to adhere to you on Instagram.

Kursy niemieckiego dla lekarzy i pielęgniarek

NIEMIECKI w MEDYCYNIE

Szkoła języka niemieckiego DEUTSCHE SCHULE

oferuje specjalistyczne kursy języka niemieckiego dla lekarzy oraz pielęgniarek. Kursy dla personelu medycznego oferowane są w formie intensywnych kursów stacjonarnych w Warszawie oraz kursów online (przez internet) na żywo z prowadzącym na dedykowanej do spotkań platformie.

W ofercie:

KURS NIEMIECKIEGO DLA LEKARZY 

lekarz

  • Kurs podzielony jest na 2 części – po 30h zegarowych każda.
  • Kurs odbywa się w soboty i niedziele (po 120 min)
  • Warunkiem uczestnictwa w kursie jest znajomość niemieckiego na poziomie B1
  • Kurs zawiera zagadnienia z języka ogólnego przygotowujące do certyfikatu B2, wymaganego przy aplikowaniu o pracę w niemieckiej służbie zdrowia, oraz zagadnienia języka specjalistycznego niezbędne w wykonywaniu zawodu lekarza na terenie krajów niemieckojęzycznych.
  • Pełny kurs (cz.1 i 2) obejmuje 60 h zegarowych nauki, zakończonych egzaminem wewnętrznym i wystawieniem zaświadczenia o pozytywnym ukończeniu kursu.

TERMINY

Niemiecki dla lekarzy cz.1

ONLINE – start 7.10.2017 godz: 9:00 – 11:00

KURS STACJONARNY – start 7.10.2017 godz: 12:00-14:00

KOSZT: kurs online- 870 zł, kurs stacjonarny – 1070 zł 

 

KURS NIEMIECKIEGO DLA PIELĘGNIAREK 

pielegniarki

  • Kurs podzielony jest na 3 części – po 30h zegarowych każda.
  • Kurs odbywa się w soboty i niedziele (po 120 min)
  • Kurs prowadzony jest od poziomu A1 – podstawowy
  • Kurs zawiera zagadnienia z języka ogólnego oraz specjalistycznego w zakresie pracy pielęgniarza, pielęgniarki lub położnej niezbędnego do pracy w służbie zdrowia w krajach niemieckojęzycznych.
  • Pełny kurs (cz.1,2,3) obejmuje 90 h zegarowych nauki, zakończonych egzaminem wewnętrznym i wystawieniem zaświadczenia o pozytywnym ukończeniu kursu.

TERMINY:

Niemiecki dla pielęgniarek cz.1

ONLINE – start 7.10. godz: 12:00 – 14:00

KURS STACJONARNY – start 7.10 godz: 15:00-17:00

KOSZT: kurs online- 870 zł, kurs stacjonarny – 1070 zł 

 

ZAPISY

Aby zapisać się na kurs stacjonarny należy wysłać zgłoszenie  poprzez email na – biuro@ds.waw.pl oraz wpłacic zaliczkę w wysokości 200 zł przelewem na konto, z dopiskiem „imie, nazwisko, nazwa kursu, termin startu”

W przypadku dodatkowych pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.

 

———————————————————————————————————————–

Przed przystąpieniem do zajęć wymagane jest wykonanie testu online lub rozmowa z metodykiem.

Na tej podstawie kursant kierowany jest do grupy zgodnej z jego stopniem zaawansowania (z wyjątkiem osób zaczynających naukę od początku).

Rozmowa z metodykiem jest możliwa od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 -18.00 przy wcześniejszej rezerwacji. Zapisy przyjmowane są telefonicznie.

Skontaktuj się z nami teraz!Organizujemy również kursy wyjazdowe w Berlinie, na którym realizujemy wszystkie poziomy nauczania języka niemieckiego. Zobacz kursy wyjazdowe niemiecki Warszawa Deutsche Schule.

Nauka niemieckiego w Warszawie. Stopnie zaawansowania. Deutsche Schule.

Dowiedz się więcej! Szkoła niemieckiego w Warszawie.